Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Fioletowa (84511)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:00 Godzina 6:40 | Godzina 7:20 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 | Godzina 9:20 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 | Godzina 17:20 | Godzina 18:00 Godzina 18:40 | Godzina 19:20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 | Godzina 21:20 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:20 |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:00 Godzina 6:40 | Godzina 7:20 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 | Godzina 9:20 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 | Godzina 17:20 | Godzina 18:00 Godzina 18:40 | Godzina 19:20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 | Godzina 21:20 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:40 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:40 |
17 | Godzina 17:20 |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:40 |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:00 Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
0 | Gwarna | ||
2 | Swojska | ||
1 | Chłopska | ||
2 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Fioletowa (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Akwarelowa | |
2 | 2 | Zdroje Szpital | |
3 | 1 | Mączna | |
4 | 1 | Walecznych | |
6 | 2 | Zdroje Dworzec | |
8 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
9 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
10 | 1 | Torfowa | |
11 | 1 | Bagienna | |
12 | 1 | Struga Zajezdnia | |
13 | 1 | Wiosenna | |
15 | 2 | Łubinowa | |
16 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
17 | 1 | Przelotowa | |
18 | 1 | Lniana | |
20 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym