Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Dąbska (85722)
- Kierunek: Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:54 | Godzina 6:34 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 | Godzina 8:34 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 | Godzina 10:34 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:34 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 | Godzina 18:34 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 | Godzina 20:34 | Godzina 21:14 Godzina 21:55 | Godzina 22:35 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:55 |
22 | Godzina 22:35 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:54 | Godzina 6:34 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 | Godzina 8:34 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 | Godzina 10:34 | Godzina 11:14 Godzina 11:54 | Godzina 12:34 | Godzina 13:14 Godzina 13:54 | Godzina 14:34 | Godzina 15:14 Godzina 15:54 | Godzina 16:34 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 | Godzina 18:34 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 | Godzina 20:34 | Godzina 21:14 Godzina 21:55 | Godzina 22:35 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:14 Godzina 11:54 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:14 Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:14 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:14 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:14 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:14 Godzina 21:55 |
22 | Godzina 22:35 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Gwarna | |
2 | 2 | Swojska | |
3 | 1 | Chłopska | |
5 | 2 | Kolorowych Domów | |
6 | 1 | Osiedle Bukowe | |
7 | 1 | Fioletowa | |
7 | 0 | Akwarelowa | |
9 | 2 | Zdroje Szpital | |
10 | 1 | Mączna | |
11 | 1 | Walecznych | |
13 | 2 | Zdroje Dworzec | |
15 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
16 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
17 | 1 | Torfowa | |
18 | 1 | Bagienna | |
19 | 1 | Struga Zajezdnia | |
20 | 1 | Wiosenna | |
22 | 2 | Łubinowa | |
23 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
24 | 1 | Przelotowa | |
25 | 1 | Lniana | |
27 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym