Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Kijewo (86141)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:51 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:30 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 | Godzina 22:32 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:32 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:50 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:30 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 | Godzina 22:31 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:31 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 86132
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Jelenia | |
2 | 1 | Kalenicka | |
3 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
4 | 1 | Dąbska | |
4 | 0 | Gwarna | |
6 | 2 | Swojska | |
7 | 1 | Chłopska | |
9 | 2 | Kolorowych Domów | |
10 | 1 | Osiedle Bukowe | |
11 | 1 | Fioletowa | |
11 | 0 | Akwarelowa | |
13 | 2 | Zdroje Szpital | |
14 | 1 | Mączna | |
15 | 1 | Walecznych | |
17 | 2 | Zdroje Dworzec | |
19 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
20 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
21 | 1 | Torfowa | |
22 | 1 | Bagienna | |
23 | 1 | Struga Zajezdnia | |
24 | 1 | Wiosenna | |
26 | 2 | Łubinowa | |
27 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
28 | 1 | Przelotowa | |
29 | 1 | Lniana | |
31 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym