Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:58 | Godzina 7:39 | Godzina 12:59 | Godzina 13:19 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:20 Godzina 15:40 | Godzina 16:00 | Godzina 17:59 | Godzina 22:16 | ||||||||||
Ważny od 01.01.2023 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:19 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:20 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:00 |
17 | Godzina 17:59 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 22:16 | ||||||||||||||||||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Mączna | ||
1 | Zdroje Szpital | ||
1 | Akwarelowa | ||
1 | Fioletowa | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Chłopska | ||
1 | Swojska | ||
1 | Gwarna | ||
1 | Dąbska | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Jelenia | ||
1 | Kijewo (przystanek końcowy) | ||
Kijewo (bieżący przystanek) | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym