Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Swojska (86311)
- Kierunek: Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:56 | Godzina 6:36 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 | Godzina 8:36 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 | Godzina 14:35 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 | Godzina 16:36 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 | Godzina 18:36 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 | Godzina 20:36 | Godzina 21:16 Godzina 21:57 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:36 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:36 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:56 | Godzina 6:36 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 | Godzina 8:36 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 | Godzina 10:36 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 | Godzina 12:36 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 | Godzina 14:36 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 | Godzina 16:36 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 | Godzina 18:36 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 | Godzina 20:36 | Godzina 21:16 Godzina 21:57 | Godzina 22:37 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:36 |
7 | Godzina 7:16 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:16 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:16 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:36 |
19 | Godzina 19:16 Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:36 |
21 | Godzina 21:16 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:37 |
Ważny od 05.09.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
0 | Gwarna | ||
2 | Swojska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Chłopska | |
3 | 2 | Kolorowych Domów | |
4 | 1 | Osiedle Bukowe | |
5 | 1 | Fioletowa | |
5 | 0 | Akwarelowa | |
7 | 2 | Zdroje Szpital | |
8 | 1 | Mączna | |
9 | 1 | Walecznych | |
11 | 2 | Zdroje Dworzec | |
13 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
14 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
15 | 1 | Torfowa | |
16 | 1 | Bagienna | |
17 | 1 | Struga Zajezdnia | |
18 | 1 | Wiosenna | |
20 | 2 | Łubinowa | |
21 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
22 | 1 | Przelotowa | |
23 | 1 | Lniana | |
25 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym