Rozkład jazdy linii 84
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Turkusowa
-
Przystanek: Swojska (86312)
- Kierunek: Kijewo lub Zakłady Mięsne
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:10 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:32 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 | Godzina 11:32 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 | Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 | Godzina 17:32 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 |
Ważny od 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:32 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 | Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 05.09.2022 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 |
Ważny od 05.09.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Mączna | ||
1 | Zdroje Szpital | ||
1 | Akwarelowa | ||
1 | Fioletowa | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Chłopska | ||
1 | Swojska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Gwarna | |
2 | 1 | Dąbska | |
3 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
4 | 1 | Kalenicka | |
5 | 1 | Jelenia | |
6 | 1 | Kijewo (przystanek końcowy) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym