Rozkład jazdy linii 87
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Plac Szarych Szeregów
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Urząd Miasta
-
Przystanek: Wąska Floating Arena (18022)
- Kierunek: Podbórz
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Plac Zgody | ||
3 | Plac Szarych Szeregów | ||
3 | Felczaka | ||
2 | Urząd Miasta | ||
1 | Odrowąża | ||
1 | Wąska Floating Arena (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Kołłątaja | |
Kołłątaja | |||
5 | 2 | Niemcewicza | |
7 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
10 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
11 | 1 | Łabędzia | |
13 | 2 | Duńska | |
14 | 1 | Złotowska | |
15 | 1 | Wapienna | |
16 | 1 | Warszewo Kościół | |
18 | 2 | Podbórzańska Ogrody | |
19 | 1 | Morenowa | |
20 | 1 | Podbórz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym