Rozkład jazdy linii 87
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Plac Szarych Szeregów
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Urząd Miasta
-
Przystanek: Wąska Floating Arena (18021)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
2 | Morenowa | ||
1 | Podbórzańska Ogrody | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
2 | Złotowska | ||
1 | Duńska | ||
2 | Łabędzia | ||
1 | Krasińskiego Wiadukt | ||
4 | Dworzec Niebuszewo | ||
0 | Boguchwały | ||
1 | Niemcewicza | ||
Kołłątaja (przystanek końcowy) | |||
2 | Kołłątaja | ||
2 | Wąska Floating Arena (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Odrowąża | |
2 | 1 | Urząd Miasta | |
4 | 2 | Felczaka | |
10 | 6 | Plac Szarych Szeregów | |
12 | 2 | Plac Zgody | |
14 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
16 | 2 | Brama Portowa | |
18 | 2 | Plac Zawiszy | |
Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) | |||
20 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym