Rozkład jazdy linii 87
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Plac Szarych Szeregów
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Urząd Miasta
-
Przystanek: Wapienna (45911)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa) lub Kołłątaja
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Kołłątaja”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
2 | Morenowa | ||
1 | Podbórzańska Ogrody | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Złotowska | |
3 | 1 | Duńska | |
5 | 2 | Łabędzia | |
6 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
10 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
10 | 0 | Boguchwały | |
11 | 1 | Niemcewicza | |
Kołłątaja (przystanek końcowy) | |||
13 | 2 | Kołłątaja | |
15 | 2 | Wąska Floating Arena | |
16 | 1 | Odrowąża | |
17 | 1 | Urząd Miasta | |
19 | 2 | Felczaka | |
25 | 6 | Plac Szarych Szeregów | |
27 | 2 | Plac Zgody | |
29 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
31 | 2 | Brama Portowa | |
33 | 2 | Plac Zawiszy | |
Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) | |||
35 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym