Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:13 Godzina 5:50 | Godzina 6:23 Godzina 6:47 | Godzina 7:09 Godzina 7:48 | Godzina 8:23 Godzina 8:58 | Godzina 9:43 | Godzina 10:33 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:43 | Godzina 13:28 Godzina 13:58 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 | Godzina 15:27 Godzina 15:58 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 | Godzina 17:24 | Godzina 18:20 Godzina 18:55 | Godzina 19:40 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 | Godzina 21:41 | Godzina 22:31 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:13 Godzina 5:50 |
6 | Godzina 6:23 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:23 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:28 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:27 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:20 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:16 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:31 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:15 | Godzina 6:01 Godzina 6:31 | Godzina 7:26 | Godzina 8:11 Godzina 8:55 | Godzina 9:40 | Godzina 10:25 | Godzina 11:09 Godzina 11:54 | Godzina 12:39 | Godzina 13:26 | Godzina 14:26 Godzina 14:54 | Godzina 15:39 | Godzina 16:25 | Godzina 17:10 Godzina 17:56 | Godzina 18:41 | Godzina 19:26 | Godzina 20:11 Godzina 20:56 | Godzina 21:41 | Godzina 22:26 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:15 |
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:54 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:26 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:26 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:15 | Godzina 6:02 Godzina 6:32 | Godzina 7:27 | Godzina 8:12 Godzina 8:56 | Godzina 9:41 | Godzina 10:26 | Godzina 11:10 Godzina 11:55 | Godzina 12:40 | Godzina 13:26 | Godzina 14:26 Godzina 14:55 | Godzina 15:40 | Godzina 16:25 | Godzina 17:10 Godzina 17:56 | Godzina 18:41 | Godzina 19:26 | Godzina 20:11 Godzina 20:56 | Godzina 21:41 | Godzina 22:26 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:15 |
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:26 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:26 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | Police Kuźnicka | ||
2 | Police Kamienna | ||
1 | Police Dubois | ||
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Ofiar Stutthofu | ||
2 | Przęsocin Radosna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Szosa Polska Ranczo (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
2 | 1 | Zagórskiego 10 | |
3 | 1 | Średnia | |
4 | 1 | Ludgardy | |
5 | 1 | Dywizjonu 303 | |
6 | 1 | Górna | |
8 | 2 | Nehringa | |
9 | 1 | Pokoju | |
11 | 2 | Bogumińska | |
12 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
13 | 1 | Hoża | |
15 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
18 | 3 | Komuny Paryskiej | |
19 | 1 | Staw Brodowski | |
20 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
22 | 2 | Sczanieckiej | |
24 | 2 | Matejki | |
27 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym