Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Police Kamienna (54211)
- Kierunek: Plac Żołnierza Polskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:02 Godzina 5:48 | Godzina 6:18 | Godzina 7:13 Godzina 7:58 | Godzina 8:42 | Godzina 9:27 | Godzina 10:12 Godzina 10:56 | Godzina 11:41 | Godzina 12:26 | Godzina 13:13 | Godzina 14:13 Godzina 14:41 | Godzina 15:26 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 | Godzina 17:43 | Godzina 18:28 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 | Godzina 20:43 | Godzina 21:28 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 | Godzina 23:08 | |
Ważny od 01.10.2022 |
5 | Godzina 5:02 Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:13 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 |
23 | Godzina 23:08 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:02 Godzina 5:49 | Godzina 6:19 | Godzina 7:14 Godzina 7:59 | Godzina 8:43 | Godzina 9:28 | Godzina 10:13 Godzina 10:57 | Godzina 11:42 | Godzina 12:27 | Godzina 13:13 | Godzina 14:13 Godzina 14:42 | Godzina 15:27 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 | Godzina 17:43 | Godzina 18:28 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 | Godzina 20:43 | Godzina 21:28 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 | Godzina 23:08 | |
Ważny od 01.10.2022 |
5 | Godzina 5:02 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:59 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:13 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 |
23 | Godzina 23:08 |
Ważny od 01.10.2022 |
Objaśnienia:
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | Police Kuźnicka | ||
2 | Police Kamienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
2 | 1 | Police Rynek | |
4 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
6 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
7 | 1 | Police Palmowa | |
8 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
10 | 2 | Przęsocin Radosna | |
11 | 1 | Przęsocin Centralna | |
12 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
13 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
14 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
15 | 1 | Zagórskiego 10 | |
16 | 1 | Średnia | |
17 | 1 | Ludgardy | |
18 | 1 | Dywizjonu 303 | |
19 | 1 | Górna | |
21 | 2 | Nehringa | |
22 | 1 | Pokoju | |
24 | 2 | Bogumińska | |
25 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
26 | 1 | Hoża | |
28 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
31 | 3 | Komuny Paryskiej | |
32 | 1 | Staw Brodowski | |
33 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
35 | 2 | Sczanieckiej | |
37 | 2 | Matejki | |
39 | 2 | Filharmonia | |
41 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:02 Godzina 5:48 | Godzina 6:18 | Godzina 7:13 Godzina 7:58 | Godzina 8:42 | Godzina 9:27 | Godzina 10:12 Godzina 10:56 | Godzina 11:41 | Godzina 12:26 | Godzina 13:13 | Godzina 14:13 Godzina 14:41 | Godzina 15:26 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 | Godzina 17:43 | Godzina 18:28 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 | Godzina 20:43 | Godzina 21:28 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 | Godzina 23:08 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:02 Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:13 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 |
23 | Godzina 23:08 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:02 Godzina 5:49 | Godzina 6:19 | Godzina 7:14 Godzina 7:59 | Godzina 8:43 | Godzina 9:28 | Godzina 10:13 Godzina 10:57 | Godzina 11:42 | Godzina 12:27 | Godzina 13:13 | Godzina 14:13 Godzina 14:42 | Godzina 15:27 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 | Godzina 17:43 | Godzina 18:28 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 | Godzina 20:43 | Godzina 21:28 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 | Godzina 23:08 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:02 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:59 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:13 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:13 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:33 |
23 | Godzina 23:08 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | Police Kuźnicka | ||
2 | Police Kamienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
2 | 1 | Police Rynek | |
4 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
6 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
7 | 1 | Police Palmowa | |
8 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
10 | 2 | Przęsocin Radosna | |
11 | 1 | Przęsocin Centralna | |
12 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
13 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
14 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
15 | 1 | Zagórskiego 10 | |
16 | 1 | Średnia | |
17 | 1 | Ludgardy | |
18 | 1 | Dywizjonu 303 | |
19 | 1 | Górna | |
21 | 2 | Nehringa | |
22 | 1 | Pokoju | |
24 | 2 | Bogumińska | |
25 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
26 | 1 | Hoża | |
28 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
31 | 3 | Komuny Paryskiej | |
32 | 1 | Staw Brodowski | |
33 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
35 | 2 | Sczanieckiej | |
37 | 2 | Matejki | |
40 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym