Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Police Zakłady Chemiczne (54412)
- Kierunek: Plac Żołnierza Polskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:34 | Godzina 6:07 Godzina 6:31 Godzina 6:53 | Godzina 7:32 | Godzina 8:07 Godzina 8:42 | Godzina 9:27 | Godzina 10:17 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:27 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 | Godzina 14:11 Godzina 14:41 | Godzina 15:11 Godzina 15:42 | Godzina 16:13 | Godzina 18:04 Godzina 18:39 | Godzina 21:25 | Godzina 22:15 | ||||
Ważny od 01.10.2022 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:31 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:17 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:13 |
17 | |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:39 |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:15 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:15 | Godzina 13:10 | Godzina 14:10 | Godzina 21:25 | Godzina 22:10 | ||||||||||||||
Ważny od 01.10.2022 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:10 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:16 | Godzina 13:10 | Godzina 14:10 | Godzina 21:25 | Godzina 22:10 | ||||||||||||||
Ważny od 01.10.2022 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:10 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 01.10.2022 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
Police Zakłady Chemiczne (bieżący przystanek) | |||
1 | Police Kuźnicka | ||
2 | Police Kamienna | ||
1 | Police Dubois | ||
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Ofiar Stutthofu | ||
2 | Przęsocin Radosna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Zagórskiego 10 | ||
1 | Średnia | ||
1 | Ludgardy | ||
1 | Dywizjonu 303 | ||
1 | Górna | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
2 | Bogumińska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
3 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Matejki | ||
2 | Filharmonia | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Police Zakłady Chemiczne (54412)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:34 | Godzina 6:07 Godzina 6:31 Godzina 6:53 | Godzina 7:32 | Godzina 8:07 Godzina 8:42 | Godzina 9:27 | Godzina 10:17 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:27 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 | Godzina 14:11 Godzina 14:41 | Godzina 15:11 Godzina 15:42 | Godzina 16:13 | Godzina 18:04 Godzina 18:39 | Godzina 21:25 | Godzina 22:15 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:31 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:42 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:17 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:13 |
17 | |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:39 |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:15 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:15 | Godzina 13:10 | Godzina 14:10 | Godzina 21:25 | Godzina 22:10 | ||||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:10 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:46 | Godzina 6:16 | Godzina 13:10 | Godzina 14:10 | Godzina 21:25 | Godzina 22:10 | ||||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:10 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
Police Zakłady Chemiczne (bieżący przystanek) | |||
1 | Police Kuźnicka | ||
2 | Police Kamienna | ||
1 | Police Dubois | ||
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Ofiar Stutthofu | ||
2 | Przęsocin Radosna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Zagórskiego 10 | ||
1 | Średnia | ||
1 | Ludgardy | ||
1 | Dywizjonu 303 | ||
1 | Górna | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
2 | Bogumińska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
3 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Matejki | ||
3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym