Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Police Kombinat Krzyżówka (54511)
- Kierunek: Plac Żołnierza Polskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 5:43 | Godzina 6:13 | Godzina 7:10 Godzina 7:55 | Godzina 8:39 | Godzina 9:24 | Godzina 10:09 Godzina 10:53 | Godzina 11:38 | Godzina 12:23 | Godzina 13:08 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:23 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 | Godzina 17:40 | Godzina 18:25 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 | Godzina 20:40 | Godzina 21:23 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 | Godzina 23:05 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | Godzina 5:43 |
6 | Godzina 6:13 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:08 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 5:44 | Godzina 6:14 | Godzina 7:11 Godzina 7:56 | Godzina 8:40 | Godzina 9:25 | Godzina 10:10 Godzina 10:54 | Godzina 11:39 | Godzina 12:24 | Godzina 13:08 | Godzina 14:08 Godzina 14:39 | Godzina 15:24 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 | Godzina 17:40 | Godzina 18:25 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 | Godzina 20:40 | Godzina 21:23 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 | Godzina 23:05 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | Godzina 5:44 |
6 | Godzina 6:14 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:08 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 01.10.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka (bieżący przystanek) | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | 1 | Police Kuźnicka | |
3 | 2 | Police Kamienna | |
4 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
5 | 1 | Police Rynek | |
7 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
9 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
10 | 1 | Police Palmowa | |
11 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
13 | 2 | Przęsocin Radosna | |
14 | 1 | Przęsocin Centralna | |
15 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
16 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
17 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
18 | 1 | Zagórskiego 10 | |
19 | 1 | Średnia | |
20 | 1 | Ludgardy | |
21 | 1 | Dywizjonu 303 | |
22 | 1 | Górna | |
24 | 2 | Nehringa | |
25 | 1 | Pokoju | |
27 | 2 | Bogumińska | |
28 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
29 | 1 | Hoża | |
31 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
34 | 3 | Komuny Paryskiej | |
35 | 1 | Staw Brodowski | |
36 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
38 | 2 | Sczanieckiej | |
40 | 2 | Matejki | |
42 | 2 | Filharmonia | |
44 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Police Kombinat Krzyżówka (54511)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 5:43 | Godzina 6:13 | Godzina 7:10 Godzina 7:55 | Godzina 8:39 | Godzina 9:24 | Godzina 10:09 Godzina 10:53 | Godzina 11:38 | Godzina 12:23 | Godzina 13:08 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:23 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 | Godzina 17:40 | Godzina 18:25 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 | Godzina 20:40 | Godzina 21:23 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 | Godzina 23:05 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | Godzina 5:43 |
6 | Godzina 6:13 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:39 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:08 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 5:44 | Godzina 6:14 | Godzina 7:11 Godzina 7:56 | Godzina 8:40 | Godzina 9:25 | Godzina 10:10 Godzina 10:54 | Godzina 11:39 | Godzina 12:24 | Godzina 13:08 | Godzina 14:08 Godzina 14:39 | Godzina 15:24 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 | Godzina 17:40 | Godzina 18:25 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 | Godzina 20:40 | Godzina 21:23 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 | Godzina 23:05 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | Godzina 5:44 |
6 | Godzina 6:14 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:40 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:08 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:40 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:30 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka (bieżący przystanek) | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | 1 | Police Kuźnicka | |
3 | 2 | Police Kamienna | |
4 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
5 | 1 | Police Rynek | |
7 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
9 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
10 | 1 | Police Palmowa | |
11 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
13 | 2 | Przęsocin Radosna | |
14 | 1 | Przęsocin Centralna | |
15 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
16 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
17 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
18 | 1 | Zagórskiego 10 | |
19 | 1 | Średnia | |
20 | 1 | Ludgardy | |
21 | 1 | Dywizjonu 303 | |
22 | 1 | Górna | |
24 | 2 | Nehringa | |
25 | 1 | Pokoju | |
27 | 2 | Bogumińska | |
28 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
29 | 1 | Hoża | |
31 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
34 | 3 | Komuny Paryskiej | |
35 | 1 | Staw Brodowski | |
36 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
38 | 2 | Sczanieckiej | |
40 | 2 | Matejki | |
43 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym