Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Police Jasienicka (54612)
- Kierunek: Police Jasienica Pętla
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:49 | Godzina 5:31 | Godzina 6:00 Godzina 6:42 | Godzina 7:27 | Godzina 8:12 Godzina 8:57 | Godzina 9:44 | Godzina 10:29 | Godzina 11:14 Godzina 11:59 | Godzina 12:44 | Godzina 13:31 | Godzina 14:16 Godzina 14:59 | Godzina 15:44 | Godzina 16:29 | Godzina 17:14 Godzina 17:59 | Godzina 18:42 | Godzina 19:27 | Godzina 20:12 Godzina 20:57 | Godzina 21:29 | Godzina 22:14 Godzina 22:56 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:49 |
---|---|
5 | Godzina 5:31 |
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:42 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:14 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:14 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:12 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:56 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:49 | Godzina 5:31 | Godzina 6:00 Godzina 6:41 | Godzina 7:26 | Godzina 8:11 Godzina 8:56 | Godzina 9:42 | Godzina 10:27 | Godzina 11:12 Godzina 11:57 | Godzina 12:42 | Godzina 13:29 | Godzina 14:14 Godzina 14:57 | Godzina 15:42 | Godzina 16:27 | Godzina 17:12 Godzina 17:57 | Godzina 18:42 | Godzina 19:27 | Godzina 20:12 Godzina 20:57 | Godzina 21:29 | Godzina 22:14 Godzina 22:56 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:49 |
---|---|
5 | Godzina 5:31 |
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:57 |
18 | Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:12 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:56 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Piotra i Pawła”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
2 | Rayskiego | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Górna | ||
1 | Dywizjonu 303 | ||
1 | Ludgardy | ||
1 | Średnia | ||
1 | Zagórskiego 10 | ||
Kolonistów | |||
Dojazdowa | |||
Zagórskiego | |||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Radosna | ||
2 | Police Ofiar Stutthofu | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
2 | Police Rynek | ||
1 | Police Dubois | ||
1 | Police Kamienna | ||
2 | Police Kuźnicka | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
1 | Police Jasienicka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Messer | |
2 | 1 | Police Jasienica Krzyżówka | |
Police Piotra i Pawła | |||
3 | 1 | Police Jasienica | |
4 | 1 | Police Jasienica Pętla (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym