Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Police Jasienica Krzyżówka (54812)
- Kierunek: Plac Żołnierza Polskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:40 | Godzina 6:10 | Godzina 7:07 Godzina 7:52 | Godzina 8:36 | Godzina 9:21 | Godzina 10:06 Godzina 10:50 | Godzina 11:35 | Godzina 12:20 | Godzina 13:05 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:20 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 | Godzina 17:37 | Godzina 18:22 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 | Godzina 20:37 | Godzina 21:20 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 | Godzina 23:02 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:40 |
6 | Godzina 6:10 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:05 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:02 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:41 | Godzina 6:11 | Godzina 7:08 Godzina 7:53 | Godzina 8:37 | Godzina 9:22 | Godzina 10:07 Godzina 10:51 | Godzina 11:36 | Godzina 12:21 | Godzina 13:05 | Godzina 14:05 Godzina 14:36 | Godzina 15:21 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 | Godzina 17:37 | Godzina 18:22 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 | Godzina 20:37 | Godzina 21:20 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 | Godzina 23:02 |
Ważny od 01.10.2022 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:41 |
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:05 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:02 |
Ważny od 01.10.2022 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Messer | |
2 | 1 | Police Jasienicka | |
3 | 1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
Police Zakłady Chemiczne | |||
4 | 1 | Police Kuźnicka | |
6 | 2 | Police Kamienna | |
7 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
8 | 1 | Police Rynek | |
10 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
12 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
13 | 1 | Police Palmowa | |
14 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
16 | 2 | Przęsocin Radosna | |
17 | 1 | Przęsocin Centralna | |
18 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
19 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
20 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
21 | 1 | Zagórskiego 10 | |
22 | 1 | Średnia | |
23 | 1 | Ludgardy | |
24 | 1 | Dywizjonu 303 | |
25 | 1 | Górna | |
27 | 2 | Nehringa | |
28 | 1 | Pokoju | |
30 | 2 | Bogumińska | |
31 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
32 | 1 | Hoża | |
34 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
37 | 3 | Komuny Paryskiej | |
38 | 1 | Staw Brodowski | |
39 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
41 | 2 | Sczanieckiej | |
43 | 2 | Matejki | |
45 | 2 | Filharmonia | |
47 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Police Jasienica Krzyżówka (54812)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:40 | Godzina 6:10 | Godzina 7:07 Godzina 7:52 | Godzina 8:36 | Godzina 9:21 | Godzina 10:06 Godzina 10:50 | Godzina 11:35 | Godzina 12:20 | Godzina 13:05 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:20 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 | Godzina 17:37 | Godzina 18:22 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 | Godzina 20:37 | Godzina 21:20 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 | Godzina 23:02 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:40 |
6 | Godzina 6:10 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:52 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:05 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:02 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:41 | Godzina 6:11 | Godzina 7:08 Godzina 7:53 | Godzina 8:37 | Godzina 9:22 | Godzina 10:07 Godzina 10:51 | Godzina 11:36 | Godzina 12:21 | Godzina 13:05 | Godzina 14:05 Godzina 14:36 | Godzina 15:21 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 | Godzina 17:37 | Godzina 18:22 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 | Godzina 20:37 | Godzina 21:20 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 | Godzina 23:02 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:41 |
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:37 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:05 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:52 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:20 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:02 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zakłady Chemiczne”
- f
- Kurs tylko do przystanku „Police Rynek”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Messer | |
2 | 1 | Police Jasienicka | |
3 | 1 | Police Kombinat Krzyżówka | |
Police Zakłady Chemiczne | |||
4 | 1 | Police Kuźnicka | |
6 | 2 | Police Kamienna | |
7 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
8 | 1 | Police Rynek | |
10 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
12 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
13 | 1 | Police Palmowa | |
14 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
16 | 2 | Przęsocin Radosna | |
17 | 1 | Przęsocin Centralna | |
18 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
19 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
20 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
21 | 1 | Zagórskiego 10 | |
22 | 1 | Średnia | |
23 | 1 | Ludgardy | |
24 | 1 | Dywizjonu 303 | |
25 | 1 | Górna | |
27 | 2 | Nehringa | |
28 | 1 | Pokoju | |
30 | 2 | Bogumińska | |
31 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
32 | 1 | Hoża | |
34 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
37 | 3 | Komuny Paryskiej | |
38 | 1 | Staw Brodowski | |
39 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
41 | 2 | Sczanieckiej | |
43 | 2 | Matejki | |
46 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym