Rozkład jazdy linii 101
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Police Jasienica (55012)
- Kierunek: Police Jasienica Pętla
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:52 | Godzina 5:34 | Godzina 6:03 Godzina 6:45 | Godzina 7:30 | Godzina 8:15 | Godzina 9:00 Godzina 9:47 | Godzina 10:32 | Godzina 11:17 | Godzina 12:02 Godzina 12:47 | Godzina 13:34 | Godzina 14:19 | Godzina 15:02 Godzina 15:47 | Godzina 16:32 | Godzina 17:17 | Godzina 18:02 Godzina 18:45 | Godzina 19:30 | Godzina 20:15 | Godzina 21:00 Godzina 21:32 | Godzina 22:17 Godzina 22:59 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:00 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:17 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:19 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:17 |
18 | Godzina 18:02 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:15 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:59 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:52 | Godzina 5:34 | Godzina 6:03 Godzina 6:44 | Godzina 7:29 | Godzina 8:14 Godzina 8:59 | Godzina 9:45 | Godzina 10:30 | Godzina 11:15 | Godzina 12:00 Godzina 12:45 | Godzina 13:32 | Godzina 14:17 | Godzina 15:00 Godzina 15:45 | Godzina 16:30 | Godzina 17:15 | Godzina 18:00 Godzina 18:45 | Godzina 19:30 | Godzina 20:15 | Godzina 21:00 Godzina 21:32 | Godzina 22:17 Godzina 22:59 | |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:14 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:15 |
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:15 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:59 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
2 | Rayskiego | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Górna | ||
1 | Dywizjonu 303 | ||
1 | Ludgardy | ||
1 | Średnia | ||
1 | Zagórskiego 10 | ||
Kolonistów | |||
Dojazdowa | |||
Zagórskiego | |||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Radosna | ||
2 | Police Ofiar Stutthofu | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
Police Rynek (przystanek końcowy) | |||
2 | Police Rynek | ||
1 | Police Dubois | ||
1 | Police Kamienna | ||
2 | Police Kuźnicka | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Jasienica Pętla (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym