Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:11 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:22 | Godzina 10:07 Godzina 10:52 | Godzina 11:37 | Godzina 12:22 Godzina 12:52 | Godzina 13:37 | Godzina 14:07 Godzina 14:52 | Godzina 15:22 | Godzina 16:07 Godzina 16:37 | Godzina 17:22 | Godzina 18:11 Godzina 18:53 | Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 | Godzina 22:23 | Godzina 23:03 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:22 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:03 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:33 | Godzina 6:11 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 | Godzina 22:23 | Godzina 23:03 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:33 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:03 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:09 Godzina 6:57 | Godzina 7:45 | Godzina 8:33 | Godzina 9:21 | Godzina 10:09 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:21 | Godzina 19:09 Godzina 19:57 | Godzina 20:45 | Godzina 21:33 | Godzina 22:21 | Godzina 23:13 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:57 |
20 | Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:13 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
1 | Kościelna | ||
2 | Nad Odrą (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym