Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:04 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 | Godzina 8:24 | Godzina 9:15 | Godzina 10:00 Godzina 10:45 | Godzina 11:30 | Godzina 12:15 Godzina 12:45 | Godzina 13:30 | Godzina 14:00 Godzina 14:45 | Godzina 15:15 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 | Godzina 17:15 | Godzina 18:04 Godzina 18:46 | Godzina 19:44 | Godzina 20:24 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:15 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:15 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:04 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 | Godzina 8:24 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:24 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 | Godzina 20:24 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 |
7 | Godzina 7:04 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:24 |
19 | Godzina 19:04 Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:16 Godzina 22:56 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 | Godzina 6:02 Godzina 6:50 | Godzina 7:38 | Godzina 8:26 | Godzina 9:14 | Godzina 10:02 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:14 | Godzina 19:02 Godzina 19:50 | Godzina 20:38 | Godzina 21:26 | Godzina 22:14 | Godzina 23:06 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:14 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:14 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:14 |
19 | Godzina 19:02 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:14 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Cegłówka | |
1 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
2 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
4 | 2 | Zamknięta | |
5 | 1 | Kościelna | |
7 | 2 | Nad Odrą | |
9 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym