Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Celulozowa (41312)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:25 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:44 | Godzina 10:36 | Godzina 11:21 Godzina 11:51 | Godzina 12:36 | Godzina 13:06 Godzina 13:51 | Godzina 14:21 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 | Godzina 16:21 Godzina 16:51 | Godzina 17:36 | Godzina 18:23 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 | Godzina 23:23 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:21 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:21 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:23 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:25 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:45 | Godzina 10:25 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 | Godzina 12:25 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 | Godzina 14:25 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 | Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 | Godzina 23:23 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:23 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:34 | Godzina 7:22 | Godzina 8:10 Godzina 8:58 | Godzina 9:46 | Godzina 10:34 | Godzina 11:03 Godzina 11:45 | Godzina 12:25 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 | Godzina 14:25 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 | Godzina 18:46 | Godzina 19:34 | Godzina 20:22 | Godzina 21:10 Godzina 21:58 | Godzina 22:46 | Godzina 23:34 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:22 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:22 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:46 |
23 | Godzina 23:34 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Skolwin Dworzec | |
2 | 1 | Stołczyńska | |
4 | 2 | Wodna | |
5 | 1 | Nowy Świat | |
6 | 1 | Orłowska | |
7 | 1 | Police Jesionowa | |
8 | 1 | Police Cisowa | |
9 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
11 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
13 | 2 | Police Rynek | |
14 | 1 | Police Grunwaldzka | |
15 | 1 | Police Siedlecka | |
16 | 1 | Police Dworzec | |
17 | 1 | Police Szpital | |
18 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
19 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
21 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
22 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym