Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:03 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:14 Godzina 9:59 | Godzina 10:44 | Godzina 11:29 | Godzina 12:14 Godzina 12:44 | Godzina 13:29 Godzina 13:59 | Godzina 14:44 | Godzina 15:14 Godzina 15:59 | Godzina 16:29 | Godzina 17:14 | Godzina 18:03 Godzina 18:45 | Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:15 Godzina 22:55 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:14 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:29 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:14 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:14 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:15 Godzina 22:55 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 | Godzina 6:03 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:23 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:15 Godzina 22:55 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:25 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:15 Godzina 22:55 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 | Godzina 6:01 Godzina 6:49 | Godzina 7:37 | Godzina 8:25 | Godzina 9:13 | Godzina 10:01 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:23 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 | Godzina 15:23 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:13 | Godzina 19:01 Godzina 19:49 | Godzina 20:37 | Godzina 21:25 | Godzina 22:13 | Godzina 23:05 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:13 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:13 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:43 |
15 | Godzina 15:23 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:13 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:49 |
20 | Godzina 20:37 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:13 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Celulozowa | |
2 | 1 | Cegłówka | |
2 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
3 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
5 | 2 | Zamknięta | |
6 | 1 | Kościelna | |
8 | 2 | Nad Odrą | |
10 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym