Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:01 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:12 Godzina 9:57 | Godzina 10:42 | Godzina 11:27 | Godzina 12:12 Godzina 12:42 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 | Godzina 14:42 | Godzina 15:12 Godzina 15:57 | Godzina 16:27 | Godzina 17:12 | Godzina 18:01 Godzina 18:43 | Godzina 19:41 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:13 Godzina 22:53 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:12 Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:12 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:53 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:01 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:21 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:13 Godzina 22:53 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:53 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:59 | Godzina 6:47 | Godzina 7:35 | Godzina 8:23 | Godzina 9:11 Godzina 9:59 | Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:11 Godzina 18:59 | Godzina 19:47 | Godzina 20:35 | Godzina 21:23 | Godzina 22:11 | Godzina 23:03 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:59 |
---|---|
6 | Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:11 |
23 | Godzina 23:03 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Stołczyńska | |
2 | 1 | Skolwin Dworzec | |
3 | 1 | Celulozowa | |
4 | 1 | Cegłówka | |
4 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
5 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
7 | 2 | Zamknięta | |
8 | 1 | Kościelna | |
10 | 2 | Nad Odrą | |
12 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym