Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Wodna (41612)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:51 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:40 | Godzina 11:25 Godzina 11:55 | Godzina 12:40 | Godzina 13:10 Godzina 13:55 | Godzina 14:25 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 | Godzina 17:40 | Godzina 18:26 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:46 | Godzina 23:26 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:25 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:26 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:46 |
23 | Godzina 23:26 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:51 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 | Godzina 16:29 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 | Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:46 | Godzina 23:26 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:46 |
23 | Godzina 23:26 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:37 | Godzina 7:25 | Godzina 8:13 | Godzina 9:02 Godzina 9:50 | Godzina 10:38 | Godzina 11:07 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 | Godzina 16:29 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 | Godzina 18:49 | Godzina 19:37 | Godzina 20:25 | Godzina 21:13 | Godzina 22:01 Godzina 22:49 | Godzina 23:37 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:07 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:13 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:49 |
23 | Godzina 23:37 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Nowy Świat | |
2 | 1 | Orłowska | |
3 | 1 | Police Jesionowa | |
4 | 1 | Police Cisowa | |
5 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
7 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
9 | 2 | Police Rynek | |
10 | 1 | Police Grunwaldzka | |
11 | 1 | Police Siedlecka | |
12 | 1 | Police Dworzec | |
13 | 1 | Police Szpital | |
14 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
15 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
17 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
18 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym