Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Tanowska (51411)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:08 Godzina 6:45 | Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 | Godzina 10:05 Godzina 10:57 | Godzina 11:42 | Godzina 12:12 Godzina 12:57 | Godzina 13:27 | Godzina 14:12 Godzina 14:42 | Godzina 15:27 Godzina 15:57 | Godzina 16:42 | Godzina 17:12 Godzina 17:57 | Godzina 18:43 | Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:25 | Godzina 23:03 Godzina 23:43 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:45 |
---|---|
7 | Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:57 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:27 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:57 |
18 | Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:25 |
23 | Godzina 23:03 Godzina 23:43 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:08 Godzina 6:45 | Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:25 | Godzina 23:03 Godzina 23:43 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:45 |
---|---|
7 | Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:25 |
23 | Godzina 23:03 Godzina 23:43 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:02 Godzina 6:54 | Godzina 7:42 | Godzina 8:30 | Godzina 9:19 | Godzina 10:07 Godzina 10:55 | Godzina 11:24 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 | Godzina 19:06 Godzina 19:54 | Godzina 20:42 | Godzina 21:30 | Godzina 22:18 | Godzina 23:06 Godzina 23:54 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:54 |
---|---|
7 | Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:18 |
23 | Godzina 23:06 Godzina 23:54 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Police Zajezdnia”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 51421
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Rynek | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Klub Nauczyciela | ||
2 | Police Tanowska | ||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska (bieżący przystanek) | |||
1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym