Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 Godzina 5:44 | Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 Godzina 8:55 | Godzina 9:40 | Godzina 10:25 | Godzina 11:10 Godzina 11:55 | Godzina 12:25 | Godzina 13:10 Godzina 13:40 | Godzina 14:25 Godzina 14:55 | Godzina 15:40 | Godzina 16:10 Godzina 16:55 | Godzina 17:44 | Godzina 18:26 | Godzina 19:24 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 Godzina 21:56 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:06 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:25 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:26 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:06 Godzina 5:44 | Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:24 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 Godzina 21:56 | Godzina 22:36 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:06 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:36 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:42 | Godzina 6:30 | Godzina 7:18 | Godzina 8:06 Godzina 8:54 | Godzina 9:42 | Godzina 10:24 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:24 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 | Godzina 16:24 | Godzina 17:04 Godzina 17:54 | Godzina 18:42 | Godzina 19:30 | Godzina 20:18 | Godzina 21:06 Godzina 21:54 | Godzina 22:46 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:42 |
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:18 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:54 |
18 | Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:18 |
21 | Godzina 21:06 Godzina 21:54 |
22 | Godzina 22:46 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police PCK | |
3 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
4 | 1 | Police Szpital | |
5 | 1 | Police Dworzec | |
6 | 1 | Police Grunwaldzka | |
7 | 1 | Police Rynek | |
9 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
11 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
12 | 1 | Police Cisowa | |
13 | 1 | Police Jesionowa | |
14 | 1 | Orłowska | |
16 | 2 | Nowy Świat | |
17 | 1 | Wodna | |
18 | 1 | Stołczyńska | |
19 | 1 | Skolwin Dworzec | |
20 | 1 | Celulozowa | |
21 | 1 | Cegłówka | |
21 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
22 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
24 | 2 | Zamknięta | |
25 | 1 | Kościelna | |
27 | 2 | Nad Odrą | |
29 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym