Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Piłsudskiego Rondo (52711)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:47 | Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:58 | Godzina 9:43 | Godzina 10:28 | Godzina 11:13 Godzina 11:58 | Godzina 12:28 | Godzina 13:13 Godzina 13:43 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 | Godzina 15:43 | Godzina 16:13 Godzina 16:58 | Godzina 17:47 | Godzina 18:29 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 Godzina 21:59 | Godzina 22:39 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 |
15 | Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:39 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:47 | Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 | Godzina 9:07 Godzina 9:47 | Godzina 10:27 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 | Godzina 12:27 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 | Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 Godzina 21:59 | Godzina 22:39 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:39 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 5:45 | Godzina 6:33 | Godzina 7:21 | Godzina 8:09 Godzina 8:57 | Godzina 9:45 | Godzina 10:27 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 | Godzina 12:27 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 | Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:57 | Godzina 18:45 | Godzina 19:33 | Godzina 20:21 | Godzina 21:09 Godzina 21:57 | Godzina 22:49 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | Godzina 5:45 |
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:57 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:09 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:49 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Szpital | |
2 | 1 | Police Dworzec | |
3 | 1 | Police Grunwaldzka | |
4 | 1 | Police Rynek | |
6 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
8 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
9 | 1 | Police Cisowa | |
10 | 1 | Police Jesionowa | |
11 | 1 | Orłowska | |
13 | 2 | Nowy Świat | |
14 | 1 | Wodna | |
15 | 1 | Stołczyńska | |
16 | 1 | Skolwin Dworzec | |
17 | 1 | Celulozowa | |
18 | 1 | Cegłówka | |
18 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
19 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
21 | 2 | Zamknięta | |
22 | 1 | Kościelna | |
24 | 2 | Nad Odrą | |
26 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym