Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:08 Godzina 5:46 | Godzina 6:46 | Godzina 7:26 | Godzina 8:06 Godzina 8:57 | Godzina 9:42 | Godzina 10:27 | Godzina 11:12 Godzina 11:57 | Godzina 12:27 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 | Godzina 15:42 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 | Godzina 17:46 | Godzina 18:28 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 Godzina 21:58 | Godzina 22:38 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:08 Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:38 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:08 Godzina 5:46 | Godzina 6:46 | Godzina 7:26 | Godzina 8:06 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 | Godzina 10:26 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 | Godzina 12:26 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 | Godzina 14:26 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 | Godzina 16:26 | Godzina 17:06 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 Godzina 21:58 | Godzina 22:38 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:08 Godzina 5:46 |
---|---|
6 | Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:06 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:06 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:38 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:56 | Godzina 5:44 | Godzina 6:32 | Godzina 7:20 | Godzina 8:08 Godzina 8:56 | Godzina 9:44 | Godzina 10:26 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 | Godzina 12:26 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 | Godzina 14:26 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 | Godzina 16:26 | Godzina 17:06 Godzina 17:56 | Godzina 18:44 | Godzina 19:32 | Godzina 20:20 | Godzina 21:08 Godzina 21:56 | Godzina 22:48 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:56 |
---|---|
5 | Godzina 5:44 |
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:20 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:44 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:06 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:08 Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
2 | 1 | Police Szpital | |
3 | 1 | Police Dworzec | |
4 | 1 | Police Grunwaldzka | |
5 | 1 | Police Rynek | |
7 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
9 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
10 | 1 | Police Cisowa | |
11 | 1 | Police Jesionowa | |
12 | 1 | Orłowska | |
14 | 2 | Nowy Świat | |
15 | 1 | Wodna | |
16 | 1 | Stołczyńska | |
17 | 1 | Skolwin Dworzec | |
18 | 1 | Celulozowa | |
19 | 1 | Cegłówka | |
19 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
20 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
22 | 2 | Zamknięta | |
23 | 1 | Kościelna | |
25 | 2 | Nad Odrą | |
27 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym