Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Szpital (52911)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:04 Godzina 6:41 | Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:01 | Godzina 10:01 Godzina 10:53 | Godzina 11:38 | Godzina 12:08 Godzina 12:53 | Godzina 13:23 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:23 Godzina 15:53 | Godzina 16:38 | Godzina 17:08 Godzina 17:53 | Godzina 18:39 | Godzina 19:41 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:21 Godzina 22:59 | Godzina 23:39 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:41 |
---|---|
7 | Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:01 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:23 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:21 Godzina 22:59 |
23 | Godzina 23:39 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:04 Godzina 6:41 | Godzina 7:41 | Godzina 8:21 | Godzina 9:01 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 | Godzina 11:22 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 | Godzina 20:21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 | Godzina 22:21 Godzina 22:59 | Godzina 23:39 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:41 |
---|---|
7 | Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:01 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:22 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 |
19 | Godzina 19:01 Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:01 Godzina 21:41 |
22 | Godzina 22:21 Godzina 22:59 |
23 | Godzina 23:39 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:58 | Godzina 6:50 | Godzina 7:38 | Godzina 8:26 | Godzina 9:15 | Godzina 10:03 Godzina 10:51 | Godzina 11:20 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 | Godzina 13:22 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 | Godzina 17:22 | Godzina 18:02 | Godzina 19:02 Godzina 19:50 | Godzina 20:38 | Godzina 21:26 | Godzina 22:14 | Godzina 23:02 Godzina 23:50 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:02 Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:22 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:42 |
17 | Godzina 17:22 |
18 | Godzina 18:02 |
19 | Godzina 19:02 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:14 |
23 | Godzina 23:02 Godzina 23:50 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Rynek | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
2 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
4 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
5 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym