Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:49 | Godzina 6:49 | Godzina 7:29 | Godzina 8:09 | Godzina 9:00 Godzina 9:45 | Godzina 10:30 | Godzina 11:15 | Godzina 12:00 Godzina 12:30 | Godzina 13:15 Godzina 13:45 | Godzina 14:30 | Godzina 15:00 Godzina 15:45 | Godzina 16:15 | Godzina 17:00 Godzina 17:49 | Godzina 18:31 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:09 |
9 | Godzina 9:00 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:15 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:49 | Godzina 6:49 | Godzina 7:29 | Godzina 8:09 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 | Godzina 16:29 | Godzina 17:09 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:09 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:09 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 5:47 | Godzina 6:35 | Godzina 7:23 | Godzina 8:11 Godzina 8:59 | Godzina 9:47 | Godzina 10:29 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 | Godzina 16:29 | Godzina 17:09 Godzina 17:59 | Godzina 18:47 | Godzina 19:35 | Godzina 20:23 | Godzina 21:11 Godzina 21:59 | Godzina 22:51 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | Godzina 5:47 |
6 | Godzina 6:35 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:51 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Grunwaldzka | |
2 | 1 | Police Rynek | |
4 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
6 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
7 | 1 | Police Cisowa | |
8 | 1 | Police Jesionowa | |
9 | 1 | Orłowska | |
11 | 2 | Nowy Świat | |
12 | 1 | Wodna | |
13 | 1 | Stołczyńska | |
14 | 1 | Skolwin Dworzec | |
15 | 1 | Celulozowa | |
16 | 1 | Cegłówka | |
16 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
17 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
19 | 2 | Zamknięta | |
20 | 1 | Kościelna | |
22 | 2 | Nad Odrą | |
24 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym