Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Grunwaldzka (53311)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 Godzina 6:38 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 | Godzina 9:58 | Godzina 10:50 | Godzina 11:35 | Godzina 12:05 Godzina 12:50 | Godzina 13:20 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 | Godzina 16:35 | Godzina 17:05 Godzina 17:50 | Godzina 18:36 | Godzina 19:38 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:18 Godzina 22:56 | Godzina 23:36 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:38 |
---|---|
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:05 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:36 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:56 |
23 | Godzina 23:36 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 Godzina 6:38 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 | Godzina 9:59 | Godzina 10:39 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 | Godzina 14:39 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 | Godzina 16:39 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 | Godzina 18:58 | Godzina 19:38 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:18 Godzina 22:56 | Godzina 23:36 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:38 |
---|---|
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:56 |
23 | Godzina 23:36 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:55 | Godzina 6:47 | Godzina 7:35 | Godzina 8:23 | Godzina 9:12 | Godzina 10:00 Godzina 10:48 | Godzina 11:17 Godzina 11:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 | Godzina 14:39 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 | Godzina 16:39 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 | Godzina 18:59 | Godzina 19:47 | Godzina 20:35 | Godzina 21:23 | Godzina 22:11 Godzina 22:59 | Godzina 23:47 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:12 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:35 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:59 |
23 | Godzina 23:47 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Rynek | ||
1 | Police Grunwaldzka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Siedlecka | |
2 | 1 | Police Dworzec | |
3 | 1 | Police Szpital | |
4 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
5 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
7 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
8 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym