Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Wojska Polskiego (53911)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:53 | Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 | Godzina 9:04 Godzina 9:49 | Godzina 10:34 | Godzina 11:19 | Godzina 12:04 Godzina 12:34 | Godzina 13:19 Godzina 13:49 | Godzina 14:34 | Godzina 15:04 Godzina 15:49 | Godzina 16:19 | Godzina 17:04 Godzina 17:53 | Godzina 18:35 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:04 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:19 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:04 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:19 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:53 |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:53 | Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:51 | Godzina 6:39 | Godzina 7:27 | Godzina 8:15 | Godzina 9:03 Godzina 9:51 | Godzina 10:33 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:33 | Godzina 17:13 | Godzina 18:03 Godzina 18:51 | Godzina 19:39 | Godzina 20:27 | Godzina 21:15 | Godzina 22:03 Godzina 22:55 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:03 Godzina 5:51 |
---|---|
6 | Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:13 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:13 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:03 Godzina 22:55 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
3 | 1 | Police Cisowa | |
4 | 1 | Police Jesionowa | |
5 | 1 | Orłowska | |
7 | 2 | Nowy Świat | |
8 | 1 | Wodna | |
9 | 1 | Stołczyńska | |
10 | 1 | Skolwin Dworzec | |
11 | 1 | Celulozowa | |
12 | 1 | Cegłówka | |
12 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
13 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
15 | 2 | Zamknięta | |
16 | 1 | Kościelna | |
18 | 2 | Nad Odrą | |
20 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym