Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Rynek (54021)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła lub Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:00 Godzina 6:37 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:57 | Godzina 10:49 | Godzina 11:34 | Godzina 12:04 Godzina 12:49 | Godzina 13:19 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 | Godzina 15:19 Godzina 15:49 | Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:49 | Godzina 18:35 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 Godzina 22:55 | Godzina 23:35 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:37 |
---|---|
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:19 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:55 |
23 | Godzina 23:35 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:00 Godzina 6:37 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:38 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 | Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 Godzina 22:55 | Godzina 23:35 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:00 Godzina 6:37 |
---|---|
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 Godzina 22:55 |
23 | Godzina 23:35 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:46 | Godzina 7:34 | Godzina 8:22 | Godzina 9:11 Godzina 9:59 | Godzina 10:47 | Godzina 11:16 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:38 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 | Godzina 18:58 | Godzina 19:46 | Godzina 20:34 | Godzina 21:22 | Godzina 22:10 Godzina 22:58 | Godzina 23:46 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:34 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:46 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:22 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:58 |
23 | Godzina 23:46 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Tanowska” i dalej do pętli „Police Zajezdnia”
- e
- Kurs z podjazdem do przystanku „Police Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Rynek (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Grunwaldzka | |
2 | 1 | Police Siedlecka | |
3 | 1 | Police Dworzec | |
4 | 1 | Police Szpital | |
5 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
6 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
8 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
9 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym