Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Mścięcino Krzyżówka (55211)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:55 | Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 | Godzina 10:36 | Godzina 11:21 | Godzina 12:06 Godzina 12:36 | Godzina 13:21 Godzina 13:51 | Godzina 14:36 | Godzina 15:06 Godzina 15:51 | Godzina 16:21 | Godzina 17:06 Godzina 17:55 | Godzina 18:37 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:36 |
13 | Godzina 13:21 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:36 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:06 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:17 Godzina 5:55 | Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 | Godzina 9:15 Godzina 9:55 | Godzina 10:35 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 | Godzina 14:35 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 | Godzina 16:35 | Godzina 17:15 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:17 Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:15 Godzina 9:55 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:15 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:05 Godzina 5:53 | Godzina 6:41 | Godzina 7:29 | Godzina 8:17 | Godzina 9:05 Godzina 9:53 | Godzina 10:35 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 | Godzina 14:35 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 | Godzina 16:35 | Godzina 17:15 | Godzina 18:05 Godzina 18:53 | Godzina 19:41 | Godzina 20:29 | Godzina 21:17 | Godzina 22:05 Godzina 22:57 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:05 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:17 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:35 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:15 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:29 |
21 | Godzina 21:17 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:57 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Cisowa | |
2 | 1 | Police Jesionowa | |
3 | 1 | Orłowska | |
5 | 2 | Nowy Świat | |
6 | 1 | Wodna | |
7 | 1 | Stołczyńska | |
8 | 1 | Skolwin Dworzec | |
9 | 1 | Celulozowa | |
10 | 1 | Cegłówka | |
10 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
11 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
13 | 2 | Zamknięta | |
14 | 1 | Kościelna | |
16 | 2 | Nad Odrą | |
18 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym