Rozkład jazdy linii 102
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Jesionowa (55812)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 Godzina 5:57 | Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 | Godzina 9:08 Godzina 9:53 | Godzina 10:38 | Godzina 11:23 | Godzina 12:08 Godzina 12:38 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 | Godzina 14:38 | Godzina 15:08 Godzina 15:53 | Godzina 16:23 | Godzina 17:08 Godzina 17:57 | Godzina 18:39 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:09 Godzina 22:49 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:19 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:57 |
18 | Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:49 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 Godzina 5:57 | Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 | Godzina 10:37 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 | Godzina 16:37 | Godzina 17:17 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 | Godzina 19:37 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:09 Godzina 22:49 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:19 Godzina 5:57 |
---|---|
6 | Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 |
9 | Godzina 9:17 Godzina 9:57 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:17 |
18 | Godzina 18:17 Godzina 18:57 |
19 | Godzina 19:37 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:49 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:55 | Godzina 6:43 | Godzina 7:31 | Godzina 8:19 | Godzina 9:07 Godzina 9:55 | Godzina 10:37 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 | Godzina 16:37 | Godzina 17:17 | Godzina 18:07 Godzina 18:55 | Godzina 19:43 | Godzina 20:31 | Godzina 21:19 | Godzina 22:07 Godzina 22:59 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:07 Godzina 5:55 |
---|---|
6 | Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:55 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | Godzina 17:17 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:19 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:59 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Orłowska | |
3 | 2 | Nowy Świat | |
4 | 1 | Wodna | |
5 | 1 | Stołczyńska | |
6 | 1 | Skolwin Dworzec | |
7 | 1 | Celulozowa | |
8 | 1 | Cegłówka | |
8 | 0 | Stołczyn Północny | |
Teleyard | |||
9 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
11 | 2 | Zamknięta | |
12 | 1 | Kościelna | |
14 | 2 | Nad Odrą | |
16 | 2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym