Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:47 | Godzina 6:27 | Godzina 7:07 Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:33 | Godzina 10:18 Godzina 10:48 | Godzina 11:33 | Godzina 12:03 Godzina 12:48 | Godzina 13:18 Godzina 13:48 | Godzina 14:33 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 | Godzina 16:03 Godzina 16:48 | Godzina 17:18 Godzina 17:48 | Godzina 18:27 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:27 | Godzina 23:01 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:07 Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:18 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:07 Godzina 5:47 | Godzina 6:27 | Godzina 7:07 Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 | Godzina 18:27 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:27 | Godzina 23:01 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:07 Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 6:07 Godzina 6:55 | Godzina 7:43 | Godzina 8:31 | Godzina 9:19 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:55 | Godzina 18:43 | Godzina 19:31 | Godzina 20:19 | Godzina 21:07 | Godzina 22:14 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:19 |
21 | Godzina 21:07 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:50 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
2 | Police Starostwo Powiatowe | ||
1 | Police Tanowska | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
1 | Police Tanowska Szkoła | ||
2 | Trzeszczyn | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn Las | ||
3 | Tanowo Policka | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Pilchowo Osiedle | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
1 | Pilchowo Ogrody | ||
2 | Jaworowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym