Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Pilchowo Wodociągi (50112)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:23 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 | Godzina 9:23 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 | Godzina 11:17 Godzina 11:47 | Godzina 12:32 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 | Godzina 14:02 Godzina 14:47 | Godzina 15:17 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 | Godzina 17:17 Godzina 17:47 | Godzina 18:31 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:23 Godzina 22:43 | Godzina 23:23 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:17 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:17 Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:23 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:23 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:23 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 | Godzina 9:23 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 | Godzina 11:23 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:23 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 | Godzina 18:23 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:23 Godzina 22:43 | Godzina 23:23 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:23 |
8 | Godzina 8:03 Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:03 Godzina 10:43 |
11 | Godzina 11:23 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:23 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:23 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:30 | Godzina 7:18 | Godzina 8:06 Godzina 8:54 | Godzina 9:42 | Godzina 10:30 | Godzina 11:18 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:23 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 | Godzina 18:23 | Godzina 19:06 Godzina 19:54 | Godzina 20:42 | Godzina 21:30 | Godzina 22:23 | Godzina 23:06 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:18 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:54 |
9 | Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:18 |
12 | Godzina 12:03 Godzina 12:43 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:06 Godzina 19:54 |
20 | Godzina 20:42 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:23 |
23 | Godzina 23:06 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Police Rynek”
- b
- Kurs do pętli „Police Rynek” z podjazdem pod szkołę przy ul. Tanowskiej w Policach
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
- d
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne” z podjazdem do przystanku „Bartoszewo”
- e
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne” z podjazdem do przystanku „Bartoszewo” i pod szkołę przy ul. Tanowskiej w Policach
- f
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne” z podjazdem pod szkołę przy ul. Tanowskiej w Policach
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pilchowo Kościół | |
3 | 1 | Pilchowo Osiedle | |
Bartoszewo | |||
5 | 2 | Bartoszewo Las | |
7 | 2 | Tanowo Wojska Polskiego | |
8 | 1 | Tanowo | |
9 | 1 | Tanowo Policka | |
12 | 3 | Trzeszczyn Las | |
13 | 1 | Trzeszczyn Pomnik | |
14 | 1 | Trzeszczyn | |
Police Tanowska Szkoła | |||
16 | 2 | Police Tanowska Szkoła | |
17 | 1 | Police Tanowska | |
18 | 1 | Police Starostwo Powiatowe | |
20 | 2 | Police Siedlecka | |
21 | 1 | Police Dworzec | |
22 | 1 | Police Szpital | |
23 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
24 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
25 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
27 | 2 | Police Piaskowa Szkoła | |
28 | 1 | Police Piaskowa | |
29 | 1 | Police Grzybowa | |
31 | 2 | Police Przybora | |
32 | 1 | Police Dąbrówka | |
33 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
35 | 2 | Police Kołłątaja | |
36 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym