Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Trzeszczyn Las (50811)
- Kierunek: Głębokie
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:34 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:19 | Godzina 10:04 Godzina 10:34 | Godzina 11:18 Godzina 11:48 | Godzina 12:33 | Godzina 13:03 Godzina 13:33 | Godzina 14:18 Godzina 14:48 | Godzina 15:18 Godzina 15:48 | Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:14 Godzina 22:48 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:54 | Godzina 5:34 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:14 Godzina 22:48 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:54 |
---|---|
5 | Godzina 5:34 |
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:14 Godzina 22:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:54 | Godzina 6:41 | Godzina 7:29 | Godzina 8:17 | Godzina 9:05 Godzina 9:53 | Godzina 10:33 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:41 | Godzina 18:29 | Godzina 19:17 | Godzina 20:05 Godzina 20:53 | Godzina 22:01 Godzina 22:37 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:54 |
6 | Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:29 |
8 | Godzina 8:17 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:53 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:17 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:53 |
21 | |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:37 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Bartoszewo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
2 | Police Starostwo Powiatowe | ||
1 | Police Tanowska | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
1 | Police Tanowska Szkoła | ||
2 | Trzeszczyn | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn Las (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Tanowo Policka | |
4 | 1 | Tanowo | |
5 | 1 | Tanowo Wojska Polskiego | |
Bartoszewo | |||
7 | 2 | Bartoszewo Las | |
9 | 2 | Pilchowo Osiedle | |
11 | 2 | Pilchowo Kościół | |
12 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
13 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
15 | 2 | Jaworowa | |
17 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym