Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Trzeszczyn (51011)
- Kierunek: Głębokie
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:52 | Godzina 5:32 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:17 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 | Godzina 11:16 Godzina 11:46 | Godzina 12:31 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 | Godzina 14:16 Godzina 14:46 | Godzina 15:16 Godzina 15:46 | Godzina 16:32 | Godzina 17:02 Godzina 17:32 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:12 Godzina 22:46 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:32 |
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:02 Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:16 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:46 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:52 | Godzina 5:32 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:12 Godzina 22:46 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:52 |
---|---|
5 | Godzina 5:32 |
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:46 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:44 | Godzina 5:52 | Godzina 6:39 | Godzina 7:27 | Godzina 8:15 | Godzina 9:03 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:39 | Godzina 18:27 | Godzina 19:15 | Godzina 20:03 Godzina 20:51 | Godzina 21:59 | Godzina 22:35 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:44 |
---|---|
5 | Godzina 5:52 |
6 | Godzina 6:39 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:15 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:35 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Bartoszewo”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
2 | Police Starostwo Powiatowe | ||
1 | Police Tanowska | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
1 | Police Tanowska Szkoła | ||
2 | Trzeszczyn (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Trzeszczyn Pomnik | |
2 | 1 | Trzeszczyn Las | |
5 | 3 | Tanowo Policka | |
6 | 1 | Tanowo | |
7 | 1 | Tanowo Wojska Polskiego | |
Bartoszewo | |||
9 | 2 | Bartoszewo Las | |
11 | 2 | Pilchowo Osiedle | |
13 | 2 | Pilchowo Kościół | |
14 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
15 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
17 | 2 | Jaworowa | |
19 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym