Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Tanowska Szkoła (51111)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:30 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 | Godzina 8:29 | Godzina 9:15 | Godzina 10:00 Godzina 10:30 | Godzina 11:14 Godzina 11:44 | Godzina 12:29 Godzina 12:59 | Godzina 13:29 | Godzina 14:14 Godzina 14:44 | Godzina 15:14 Godzina 15:44 | Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:30 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:10 Godzina 22:44 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:30 |
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:14 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:29 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:14 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:44 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 5:30 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 | Godzina 8:29 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 | Godzina 17:29 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:10 Godzina 22:44 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | Godzina 5:30 |
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:44 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:42 | Godzina 5:50 | Godzina 6:37 | Godzina 7:25 | Godzina 8:13 | Godzina 9:01 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 | Godzina 17:37 | Godzina 18:25 | Godzina 19:13 | Godzina 20:01 Godzina 20:49 | Godzina 21:57 | Godzina 22:33 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:42 |
---|---|
5 | Godzina 5:50 |
6 | Godzina 6:37 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | Godzina 9:01 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:37 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:13 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:33 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Bartoszewo”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 51132
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
2 | Police Starostwo Powiatowe | ||
1 | Police Tanowska | ||
Police Tanowska Szkoła (bieżący przystanek) | |||
1 | Police Tanowska Szkoła | ||
2 | Trzeszczyn | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn Las | ||
3 | Tanowo Policka | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Pilchowo Osiedle | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
1 | Pilchowo Ogrody | ||
2 | Jaworowa | ||
2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym