Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Wyszyńskiego (51711)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 Godzina 9:46 | Godzina 10:25 Godzina 10:55 | Godzina 11:40 | Godzina 12:10 Godzina 12:55 | Godzina 13:25 Godzina 13:55 | Godzina 14:25 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 | Godzina 17:40 | Godzina 18:10 Godzina 18:54 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:44 | Godzina 23:04 Godzina 23:44 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:25 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:25 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:25 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:54 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:44 |
23 | Godzina 23:04 Godzina 23:44 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 Godzina 9:46 | Godzina 10:26 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 | Godzina 12:26 | Godzina 13:06 Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:44 | Godzina 23:04 Godzina 23:44 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:44 |
23 | Godzina 23:04 Godzina 23:44 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:52 | Godzina 7:40 | Godzina 8:28 | Godzina 9:16 | Godzina 10:05 Godzina 10:53 | Godzina 11:41 | Godzina 12:26 | Godzina 13:06 Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 | Godzina 19:28 | Godzina 20:16 | Godzina 21:04 Godzina 21:52 | Godzina 22:44 | Godzina 23:27 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:16 |
10 | Godzina 10:05 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:16 |
21 | Godzina 21:04 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:44 |
23 | Godzina 23:27 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Police Rynek”
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | Police Tanowska Szkoła | ||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Starostwo Powiatowe | ||
2 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
3 | 2 | Police Piaskowa Szkoła | |
4 | 1 | Police Piaskowa | |
5 | 1 | Police Grzybowa | |
7 | 2 | Police Przybora | |
8 | 1 | Police Dąbrówka | |
9 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
11 | 2 | Police Kołłątaja | |
12 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym