Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Osiedle Chemik (51832)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:37 | Godzina 6:26 | Godzina 7:06 Godzina 7:46 | Godzina 8:26 | Godzina 9:06 Godzina 9:47 | Godzina 10:26 Godzina 10:56 | Godzina 11:42 | Godzina 12:12 Godzina 12:57 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 | Godzina 14:27 | Godzina 15:12 Godzina 15:42 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 | Godzina 17:41 | Godzina 18:11 Godzina 18:55 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 | Godzina 22:06 Godzina 22:45 | Godzina 23:05 Godzina 23:45 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:26 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:57 |
13 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:45 |
23 | Godzina 23:05 Godzina 23:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:37 | Godzina 6:26 | Godzina 7:06 Godzina 7:46 | Godzina 8:26 | Godzina 9:06 Godzina 9:47 | Godzina 10:27 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 | Godzina 22:06 Godzina 22:45 | Godzina 23:05 Godzina 23:45 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:46 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:47 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:45 |
23 | Godzina 23:05 Godzina 23:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:37 | Godzina 6:53 | Godzina 7:41 | Godzina 8:29 | Godzina 9:17 | Godzina 10:06 Godzina 10:54 | Godzina 11:43 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:46 | Godzina 19:29 | Godzina 20:17 | Godzina 21:05 Godzina 21:53 | Godzina 22:45 | Godzina 23:28 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:41 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:17 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:45 |
23 | Godzina 23:28 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Police Rynek”
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | Police Tanowska Szkoła | ||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Starostwo Powiatowe | ||
2 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Piaskowa Szkoła | |
3 | 1 | Police Piaskowa | |
4 | 1 | Police Grzybowa | |
6 | 2 | Police Przybora | |
7 | 1 | Police Dąbrówka | |
8 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
10 | 2 | Police Kołłątaja | |
11 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym