Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Piaskowa (52511)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:39 | Godzina 6:29 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 | Godzina 8:29 | Godzina 9:09 Godzina 9:50 | Godzina 10:29 Godzina 10:59 | Godzina 11:45 | Godzina 12:15 | Godzina 13:00 Godzina 13:30 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 | Godzina 15:15 Godzina 15:45 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 | Godzina 17:44 | Godzina 18:14 Godzina 18:58 | Godzina 19:30 | Godzina 20:10 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:08 Godzina 22:47 | Godzina 23:07 Godzina 23:47 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:39 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:29 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:15 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:29 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:47 |
23 | Godzina 23:07 Godzina 23:47 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:39 | Godzina 6:28 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 | Godzina 8:28 | Godzina 9:08 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 | Godzina 17:29 | Godzina 18:09 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:47 | Godzina 23:07 Godzina 23:47 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:39 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:47 |
23 | Godzina 23:07 Godzina 23:47 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:39 | Godzina 6:55 | Godzina 7:43 | Godzina 8:31 | Godzina 9:19 | Godzina 10:08 Godzina 10:56 | Godzina 11:45 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 | Godzina 17:29 | Godzina 18:09 Godzina 18:48 | Godzina 19:31 | Godzina 20:19 | Godzina 21:07 Godzina 21:55 | Godzina 22:47 | Godzina 23:30 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:39 |
---|---|
6 | Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:19 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:55 |
22 | Godzina 22:47 |
23 | Godzina 23:30 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Police Rynek”
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | Police Tanowska Szkoła | ||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Starostwo Powiatowe | ||
2 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Piaskowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Grzybowa | |
3 | 2 | Police Przybora | |
4 | 1 | Police Dąbrówka | |
5 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
7 | 2 | Police Kołłątaja | |
8 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym