Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Grzybowa (52612)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:40 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:51 | Godzina 10:30 | Godzina 11:00 Godzina 11:46 | Godzina 12:16 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:16 Godzina 15:46 | Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:45 | Godzina 18:15 Godzina 18:59 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:09 Godzina 22:48 | Godzina 23:08 Godzina 23:48 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:16 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:16 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:48 |
23 | Godzina 23:08 Godzina 23:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:40 | Godzina 6:29 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 | Godzina 8:29 | Godzina 9:09 Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:10 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 | Godzina 21:29 | Godzina 22:09 Godzina 22:48 | Godzina 23:08 Godzina 23:48 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 |
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:09 Godzina 20:49 |
21 | Godzina 21:29 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:48 |
23 | Godzina 23:08 Godzina 23:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:40 | Godzina 6:56 | Godzina 7:44 | Godzina 8:32 | Godzina 9:20 | Godzina 10:09 Godzina 10:57 | Godzina 11:46 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:10 Godzina 18:49 | Godzina 19:32 | Godzina 20:20 | Godzina 21:08 Godzina 21:56 | Godzina 22:48 | Godzina 23:31 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:08 Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:48 |
23 | Godzina 23:31 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Police Rynek”
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | Police Tanowska Szkoła | ||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Starostwo Powiatowe | ||
2 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Grzybowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Przybora | |
3 | 1 | Police Dąbrówka | |
4 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
6 | 2 | Police Kołłątaja | |
7 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym