Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Piłsudskiego Rondo (52711)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:44 | Godzina 5:24 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:09 Godzina 9:54 | Godzina 10:24 | Godzina 11:08 Godzina 11:38 | Godzina 12:23 Godzina 12:53 | Godzina 13:23 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 | Godzina 17:24 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 | Godzina 21:23 | Godzina 22:04 Godzina 22:38 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:44 |
---|---|
5 | Godzina 5:24 |
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:09 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:24 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:23 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:23 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:24 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:38 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:44 | Godzina 5:24 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:23 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 | Godzina 19:23 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 | Godzina 21:23 | Godzina 22:04 Godzina 22:38 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:44 |
---|---|
5 | Godzina 5:24 |
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:23 |
18 | Godzina 18:03 Godzina 18:43 |
19 | Godzina 19:23 |
20 | Godzina 20:03 Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:23 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:38 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:36 | Godzina 5:44 | Godzina 6:31 | Godzina 7:19 | Godzina 8:07 Godzina 8:55 | Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 | Godzina 15:22 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 | Godzina 17:31 | Godzina 18:19 | Godzina 19:07 Godzina 19:55 | Godzina 20:43 | Godzina 21:51 | Godzina 22:27 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:36 |
---|---|
5 | Godzina 5:44 |
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:19 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:22 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:19 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:55 |
20 | Godzina 20:43 |
21 | Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:27 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Bartoszewo”
- c
- Kurs z podjazdem pod szkołę przy ul. Tanowskiej w Policach
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Szpital | |
2 | 1 | Police Dworzec | |
4 | 2 | Police Starostwo Powiatowe | |
5 | 1 | Police Tanowska | |
Police Tanowska Szkoła | |||
6 | 1 | Police Tanowska Szkoła | |
8 | 2 | Trzeszczyn | |
9 | 1 | Trzeszczyn Pomnik | |
10 | 1 | Trzeszczyn Las | |
13 | 3 | Tanowo Policka | |
14 | 1 | Tanowo | |
15 | 1 | Tanowo Wojska Polskiego | |
Bartoszewo | |||
17 | 2 | Bartoszewo Las | |
19 | 2 | Pilchowo Osiedle | |
21 | 2 | Pilchowo Kościół | |
22 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
23 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
25 | 2 | Jaworowa | |
27 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym