Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:26 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:11 Godzina 9:56 | Godzina 10:26 | Godzina 11:10 Godzina 11:40 | Godzina 12:25 Godzina 12:55 | Godzina 13:25 | Godzina 14:10 Godzina 14:40 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 | Godzina 17:26 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:06 Godzina 22:40 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:26 |
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:56 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:25 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:25 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:26 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:40 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:46 | Godzina 5:26 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 | Godzina 10:25 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:25 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:06 Godzina 22:40 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:46 |
---|---|
5 | Godzina 5:26 |
6 | Godzina 6:05 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | Godzina 18:05 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:40 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:38 | Godzina 5:46 | Godzina 6:33 | Godzina 7:21 | Godzina 8:09 Godzina 8:57 | Godzina 9:45 | Godzina 10:25 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 | Godzina 12:24 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 | Godzina 17:33 | Godzina 18:21 | Godzina 19:09 Godzina 19:57 | Godzina 20:45 | Godzina 21:53 | Godzina 22:29 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:38 |
---|---|
5 | Godzina 5:46 |
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:05 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:09 Godzina 19:57 |
20 | Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:53 |
22 | Godzina 22:29 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Bartoszewo”
- c
- Kurs z podjazdem pod szkołę przy ul. Tanowskiej w Policach
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Starostwo Powiatowe | |
3 | 1 | Police Tanowska | |
Police Tanowska Szkoła | |||
4 | 1 | Police Tanowska Szkoła | |
6 | 2 | Trzeszczyn | |
7 | 1 | Trzeszczyn Pomnik | |
8 | 1 | Trzeszczyn Las | |
11 | 3 | Tanowo Policka | |
12 | 1 | Tanowo | |
13 | 1 | Tanowo Wojska Polskiego | |
Bartoszewo | |||
15 | 2 | Bartoszewo Las | |
17 | 2 | Pilchowo Osiedle | |
19 | 2 | Pilchowo Kościół | |
20 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
21 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
23 | 2 | Jaworowa | |
25 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym