Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Kołłątaja (53511)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 6:34 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 | Godzina 8:34 | Godzina 9:14 Godzina 9:55 | Godzina 10:34 | Godzina 11:04 Godzina 11:50 | Godzina 12:20 | Godzina 13:05 Godzina 13:35 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 | Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:49 | Godzina 18:19 | Godzina 19:03 Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:54 | Godzina 21:34 | Godzina 22:13 Godzina 22:52 | Godzina 23:12 Godzina 23:52 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:34 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:54 |
8 | Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:14 Godzina 9:55 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:04 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:05 Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:19 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:54 |
21 | Godzina 21:34 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:52 |
23 | Godzina 23:12 Godzina 23:52 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 6:33 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 | Godzina 8:33 | Godzina 9:13 Godzina 9:54 | Godzina 10:34 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 | Godzina 17:34 | Godzina 18:14 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:13 Godzina 22:52 | Godzina 23:12 Godzina 23:52 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:33 |
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:13 Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:15 Godzina 11:55 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:13 Godzina 22:52 |
23 | Godzina 23:12 Godzina 23:52 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 7:00 Godzina 7:48 | Godzina 8:36 | Godzina 9:24 | Godzina 10:13 | Godzina 11:01 Godzina 11:50 | Godzina 12:35 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 | Godzina 17:34 | Godzina 18:14 Godzina 18:53 | Godzina 19:36 | Godzina 20:24 | Godzina 21:12 | Godzina 22:00 Godzina 22:52 | Godzina 23:35 | ||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:36 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:13 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:54 |
17 | Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:14 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:36 |
20 | Godzina 20:24 |
21 | Godzina 21:12 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:52 |
23 | Godzina 23:35 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Police Rynek”
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | Police Tanowska Szkoła | ||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Starostwo Powiatowe | ||
2 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Grzybowa | ||
2 | Police Przybora | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
2 | Police Kołłątaja (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym