Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Przybora (53712)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:31 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:11 Godzina 9:52 | Godzina 10:31 | Godzina 11:01 Godzina 11:47 | Godzina 12:17 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 | Godzina 15:17 Godzina 15:47 | Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:46 | Godzina 18:16 | Godzina 19:00 Godzina 19:32 | Godzina 20:12 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:10 Godzina 22:49 | Godzina 23:09 Godzina 23:49 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:46 |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:12 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:49 |
23 | Godzina 23:09 Godzina 23:49 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:49 | Godzina 23:09 Godzina 23:49 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:49 |
23 | Godzina 23:09 Godzina 23:49 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:57 | Godzina 7:45 | Godzina 8:33 | Godzina 9:21 | Godzina 10:10 Godzina 10:58 | Godzina 11:47 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:50 | Godzina 19:33 | Godzina 20:21 | Godzina 21:09 Godzina 21:57 | Godzina 22:49 | Godzina 23:32 | |
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:33 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:09 Godzina 21:57 |
22 | Godzina 22:49 |
23 | Godzina 23:32 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- a
- Kurs do pętli „Police Rynek”
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | Police Tanowska Szkoła | ||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Starostwo Powiatowe | ||
2 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Grzybowa | ||
2 | Police Przybora (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Dąbrówka | |
2 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
4 | 2 | Police Kołłątaja | |
5 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym