Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Rynek (54021)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:32 | Godzina 5:12 Godzina 5:51 | Godzina 6:31 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:56 | Godzina 9:41 | Godzina 10:11 Godzina 10:55 | Godzina 11:25 | Godzina 12:10 Godzina 12:40 | Godzina 13:10 Godzina 13:55 | Godzina 14:25 Godzina 14:55 | Godzina 15:25 | Godzina 16:11 Godzina 16:41 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:52 | Godzina 22:26 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:32 |
---|---|
5 | Godzina 5:12 Godzina 5:51 |
6 | Godzina 6:31 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:56 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:55 |
14 | Godzina 14:25 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:26 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:32 | Godzina 5:12 Godzina 5:51 | Godzina 6:31 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:50 | Godzina 11:29 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 | Godzina 13:29 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:52 | Godzina 22:26 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:32 |
---|---|
5 | Godzina 5:12 Godzina 5:51 |
6 | Godzina 6:31 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:29 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:52 |
22 | Godzina 22:26 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:24 | Godzina 5:32 | Godzina 6:19 | Godzina 7:07 Godzina 7:55 | Godzina 8:43 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:50 | Godzina 11:29 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 | Godzina 13:29 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:18 | Godzina 18:07 Godzina 18:55 | Godzina 19:43 | Godzina 20:31 | Godzina 21:39 | Godzina 22:15 | |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:24 |
---|---|
5 | Godzina 5:32 |
6 | Godzina 6:19 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:43 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:29 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:18 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:39 |
22 | Godzina 22:15 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Bartoszewo”
- c
- Kurs z podjazdem pod szkołę przy ul. Tanowskiej w Policach
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Police Kołłątaja | |
3 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
4 | 1 | Police Dąbrówka | |
5 | 1 | Police Przybora | |
7 | 2 | Police Grzybowa | |
8 | 1 | Police Piaskowa | |
9 | 1 | Police Piaskowa Szkoła | |
10 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
12 | 2 | Police Wyszyńskiego | |
13 | 1 | Police PCK | |
14 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
15 | 1 | Police Szpital | |
16 | 1 | Police Dworzec | |
18 | 2 | Police Starostwo Powiatowe | |
19 | 1 | Police Tanowska | |
Police Tanowska Szkoła | |||
20 | 1 | Police Tanowska Szkoła | |
22 | 2 | Trzeszczyn | |
23 | 1 | Trzeszczyn Pomnik | |
24 | 1 | Trzeszczyn Las | |
27 | 3 | Tanowo Policka | |
28 | 1 | Tanowo | |
29 | 1 | Tanowo Wojska Polskiego | |
Bartoszewo | |||
31 | 2 | Bartoszewo Las | |
33 | 2 | Pilchowo Osiedle | |
35 | 2 | Pilchowo Kościół | |
36 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
37 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
39 | 2 | Jaworowa | |
41 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym