Rozkład jazdy linii 103
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Kamienna (54212)
- Kierunek: Police Zakłady Chemiczne
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:23 Godzina 6:49 | Godzina 7:22 Godzina 7:59 | Godzina 8:24 | Godzina 9:25 | Godzina 10:26 | Godzina 11:26 | Godzina 12:26 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 | Godzina 15:26 | Godzina 16:01 Godzina 16:27 Godzina 16:56 | Godzina 17:25 | Godzina 21:37 | Godzina 22:16 | |||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:59 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:27 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:25 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:48 | Godzina 6:23 Godzina 6:49 | Godzina 7:22 Godzina 7:58 | Godzina 8:23 | Godzina 9:24 | Godzina 10:25 | Godzina 11:25 | Godzina 12:25 | Godzina 13:26 Godzina 13:56 | Godzina 14:26 Godzina 14:56 | Godzina 15:25 | Godzina 16:00 Godzina 16:26 Godzina 16:55 | Godzina 17:24 | Godzina 21:37 | Godzina 22:16 | |||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:22 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:25 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:26 Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:26 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:25 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:26 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:47 | Godzina 13:38 | Godzina 14:08 | Godzina 21:37 | Godzina 22:16 | |||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:47 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:08 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:47 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 | Godzina 21:36 | Godzina 22:16 | |||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:47 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:36 |
22 | Godzina 22:16 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:47 | Godzina 13:38 | Godzina 14:18 | Godzina 21:15 | Godzina 22:03 | |||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:47 |
---|---|
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:18 |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:03 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs do pętli „Police Zakłady Chemiczne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik | ||
1 | Trzeszczyn | ||
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | Police Tanowska Szkoła | ||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Starostwo Powiatowe | ||
2 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Grzybowa | ||
2 | Police Przybora | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | ||
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna (bieżący przystanek) | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym