Rozkład jazdy linii 5
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:20 Godzina 23:30 Godzina 23:40 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
23 | Godzina 23:20 Godzina 23:30 Godzina 23:40 |
---|---|
Ważny od 02.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:20 Godzina 23:30 Godzina 23:40 | |||||||||||||||||||
Ważny od 02.09.2023 |
23 | Godzina 23:20 Godzina 23:30 Godzina 23:40 |
---|---|
Ważny od 02.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:20 Godzina 23:30 Godzina 23:40 | |||||||||||||||||||
Ważny od 29.07.2023 |
23 | Godzina 23:20 Godzina 23:30 Godzina 23:40 |
---|---|
Ważny od 29.07.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:21 Godzina 23:27 Godzina 23:39 | |||||||||||||||||||
Ważny od 29.07.2023 |
23 | Godzina 23:21 Godzina 23:27 Godzina 23:39 |
---|---|
Ważny od 29.07.2023 |
Objaśnienia:
- B
- Zjazd do zajezdni Pogodno
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
Wawrzyniaka | |||
2 | Karłowicza | ||
2 | Poniatowskiego | ||
1 | Konopnickiej | ||
1 | Brzozowskiego | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Żołnierska (przystanek końcowy) | ||
Wawrzyniaka | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Piastów | |||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły (bieżący przystanek) | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym