Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Pilchowo Ogrody (31911)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 | Godzina 6:16 Godzina 6:46 Godzina 6:56 | Godzina 7:14 Godzina 7:45 | Godzina 8:14 Godzina 8:45 | Godzina 10:15 | Godzina 11:15 | Godzina 12:15 | Godzina 13:16 Godzina 13:45 | Godzina 14:15 Godzina 14:45 | Godzina 15:15 Godzina 15:45 | Godzina 16:00 Godzina 16:16 Godzina 16:46 | Godzina 17:16 | Godzina 18:16 | Godzina 19:16 | Godzina 20:45 | Godzina 21:45 | ||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:03 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:46 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:14 Godzina 8:45 |
9 | |
10 | Godzina 10:15 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:15 |
13 | Godzina 13:16 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:16 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:16 |
18 | Godzina 18:16 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:05 | Godzina 7:05 | Godzina 8:25 | Godzina 9:46 | Godzina 11:01 | Godzina 12:01 | Godzina 13:01 | Godzina 14:01 | Godzina 15:01 | Godzina 16:01 | Godzina 17:01 | Godzina 18:45 | Godzina 19:45 | Godzina 20:45 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:05 |
---|---|
7 | Godzina 7:05 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:46 |
10 | |
11 | Godzina 11:01 |
12 | Godzina 12:01 |
13 | Godzina 13:01 |
14 | Godzina 14:01 |
15 | Godzina 15:01 |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:01 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:05 | Godzina 7:05 | Godzina 8:25 | Godzina 9:45 | Godzina 11:05 | Godzina 12:06 | Godzina 13:06 | Godzina 14:06 | Godzina 15:06 | Godzina 16:06 | Godzina 17:05 | Godzina 18:45 | Godzina 19:45 | Godzina 20:45 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:05 |
---|---|
7 | Godzina 7:05 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:06 |
13 | Godzina 13:06 |
14 | Godzina 14:06 |
15 | Godzina 15:06 |
16 | Godzina 16:06 |
17 | Godzina 17:05 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:05 | Godzina 7:17 | Godzina 8:29 | Godzina 9:41 | Godzina 11:05 | Godzina 12:05 | Godzina 13:06 | Godzina 14:06 | Godzina 15:06 | Godzina 16:06 | Godzina 17:05 | Godzina 18:41 | Godzina 19:53 | Godzina 21:05 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:05 |
---|---|
7 | Godzina 7:17 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | |
11 | Godzina 11:05 |
12 | Godzina 12:05 |
13 | Godzina 13:06 |
14 | Godzina 14:06 |
15 | Godzina 15:06 |
16 | Godzina 16:06 |
17 | Godzina 17:05 |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:53 |
20 | |
21 | Godzina 21:05 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Rynek | |||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Siedlice Las | ||
1 | Siedlice | ||
1 | Siedlice Pętla | ||
3 | Leśno Górne | ||
2 | Sierakowo | ||
2 | Pilchowo Leśna | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
1 | Pilchowo Ogrody (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Jaworowa | |
6 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym